Vlastný kostený nákrčník

Neohodnotené
15,40 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
voľba farebné varianty
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Počet hlaviček
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zhrnutie:

  • Za pejskonožkami stojí československý tím ludí
  • Fleecová vnútorná vrstva, hladká vonkajšia vrstva
  • Vaša fotka, ktorú orežeme a napoziciujeme bude na nákrčníku jasne vidieť
  • Unisex prevedenie pre mužov aj ženy
  • Možnosť expresnej výroby

 

Nákrčníky je možné používať ako čiapku alebo ako alternatívu rúška.

 

Nákrčníky pre vás, radosť pre všetkých psíkov

Každý objednaný nákrčník totiž pomáha psíkom v útulku v rámci nášho projektu PejskoPomoc. Za každý zakúpený nákrčník putuje na pomoc psíkom 1€, za ktoré zabezpečujeme produkciu video medailónikov s príbehmi psíkov z útulkov, aby mali väčšiu šancu nájsť nový domov. Predávame aj finančné dary, za ktoré sa potom vyhotovuje čokoľvek od dobrôtok až po zdravotnú starostlivosť. My aj psíkovia vám budeme veľmi vďační.

 

Nákrčník s kosťami

Nákrčník poteší každého psíčkara, pretože kombinácia kostí a fotky vlastného psíka urobí dobrý dojem na každého. Buďte jedineční a vystúpte z davu. Vyberte si vlastnú fotku a my vám vyrobíme originálny nákrčník.

 

Aké sú vlastnosti nákrčníku?

Nákrčník má hladkú vonkajšiu vrstvu a fleecovou vnútornú vrstvu. Na povrchu nákrčníku je polyester, vďaka ktorému na nákrčníku drží potlač. Na vnútornej strane sa nachádza teplá fleecová podšívka, ktorá vás zahreje počas studených zimných dňoch. Nákrčníky môžete ľahko nosiť aj namiesto rúška - zahreje a navyše ochráni.

V prípade, že chcete na nákrčník nahrať viac fotografií, tak vyberte v procese objednávky doplatok za nadštandardný počet hlavičiek.

 

Starostlivosť o nákrčník - Môžem nákrčník prať v práčke?

Určite áno, odporúčame však neprekročiť teplotu 30 ° C, aby vám nákrčník vydržal čo najdlhšie. NEŽEHLITE ani nedávajte do sušičky.


Farby a pozície tvárí na finálnom produkte sa môžu mierne líšiť od zaslaných fotiek. Rovnako tak sa môže líšiť farebný odtieň podkladu ponožiek, pretože farebný profil pre zobrazenie na obrazovkách má iné nastavenia, než farebný profil pre tlačiareň.