Kontakty

KTO SME

Sme traja psičkári, ktorí radi robia radosť druhým. Vieme, že každý maznáčik je jedinečný a podľa toho tiež pristupujeme ku každej objednávke. A pretože vieme, že je na svete veľa zvierat, ktoré nemajú také šťastie ako napríklad to Vaše, tak z každých ponožiek putuje na pomoc psíkom 1€, za ktoré zabezpečujeme produkciu video medailónikov s príbehmi psíkov z útulkov, aby mali väčšiu šancu nájsť nový domov . Tieto príbehy s Vami potom zdieľame na blogu a sociálnych sieťach.

Ondrej: Zakladateľ & Kreativec

Nebyť Ondreja, tak tu dnes vôbec nie sme. Nápad na výrobu pejskonožek pochádza totiž z jeho hlavy. Po úspešnom dokončení svojho štúdia zakončeného Erasmom na Azorských ostrovoch sa teraz pejskonožkám venuje na plný úväzok. Zodpovedá predovšetkým za logistiku a samotnú výrobu.

Simča: Marketing & Copywriting

S Ondrejom sa pozná už od prvej triedy, ich priateľstvo neovplyvnilo ani to, že vysokú školu vyštudovala v zahraničí. Ondrejov nápad sa jej už od začiatku veľmi páčil, takže si po svojej práci vždy nájde čas aj na pejskonožky. Venuje sa predovšetkým marketingu a copywritingu, pokiaľ ale Ondrej nestíha, pomáha mu s čímkoľvek iným.

Lucie: Social media & Traffic

Lucia je milovníčka zvierat, hlavne teda psíkov. So zvyškom tímu to ťahá od úplného začiatku, a aj cez to, že študuje a chodí do práce, je neoddeliteľnou súčasťou nášho pejskonožského tímu. Najčastejšie čaruje s Instagramom, Facebookom a Trellym, je ale zároveň aj Ondrejovou pravou rukou.

Fido: Špecialista kontroly kvality

Fido má dobrý čuch na dobre odvedenú prácu, takže Ondreja aktívne kontroluje, či robí všetko správne. V prípade, že nájde niečo, čo by sa malo zlepšiť, zašteká na Ondreja pokojne aj o tretej v noci.

Max: Špecialista kontroly Fida

Pretože Fido už nie je najmladší, a pretože istota je istota, máme v tíme aj Maxa, ktorý je Fidovou pravou prednou labkou.

Názov spoločnosti: Dogology s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Horáčkova 1213/21, Krč, 140 00 Praha

IČO: 08972125

DIČ: CZ08972125

Bankové spojenie: 2101773909/2010

Spisová značka: C 327765 / MSPH Mestský súd v Prahe

Email: obchod@pejskonozky.cz

Tel. číslo: +420 704 369 703

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: