Vlastné jarné ponožky

Neohodnotené
18,47 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte veľkosť
Zvoľte typ ponožiek
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Počet hlaviček
Možnosti doručenia

ikonky pro produkt v5

Detailné informácie

Podrobný popis

Zhrnutie:

  • Za Pejskonožkami stojí československý tím ľudí
  • V ponožkách sa Vám nepotí noha vďaka odvetrávacím zónam na priehlavku
  • Ponožky sú veľmi pružné a príjemné na nosenie
  • Vaša fotka, ktorú orežeme a napoziciujeme bude na ponožkách jasne vidieť
  • Unisex prevedenie pre mužov aj ženy
  • Možnosť expresnej výroby

 

Ponožky pre vás, radosť pre všetkých psíkov

Každé objednané pejskonožky totiž pomáhajú psíkom v útulku v rámci nášho projektu PejskoPomoc. Za každý zakúpený pár ponožiek putuje na pomoc psíkom 1€, za ktoré zabezpečujeme produkciu video medailónikov s príbehmi psíkov z útulkov, aby mali väčšiu šancu nájsť nový domov. Predávame aj finančné dary, za ktoré sa potom vyhotovuje čokoľvek od dobrôtok až po zdravotnú starostlivosť. My aj psíkovia vám budeme veľmi vďační.

 

Jarné ponožky pre lepšiu náladu

Vonku nie je krásne počasie? S našimi jarnými ponožkami bude deň hneď veselší. Rozjasnite niekomu deň s originálnymi ponožkami s vlastnou potlačou, alebo oslávte prvé jarné dni s novými jarnými ponožkami.

 

Aké sú vlastnosti pejskonožiek?

Ponožky sú z kvalitného syntetického vlákna (polyester 95 % a elastan 5 %). Vďaka tomu sú pružné, hodvábne mäkké a odolné proti rýchlemu "zodretiu". Toto zloženie umožňuje ponožky (pejskonožky) zhotoviť v najlepšej možnej kvalite a s dlhou výdržou. Syntetické vlákno skvele držia farbu a odvádzajú pot.

Ak je vaša veľkosť na hranici medzi ponúkanými variantmi, odporúčame vždy siahnuť po tej menšej (sú naozaj príjemne pružné).

V prípade, že chcete na ponožky nahrať viac fotografií, tak vyberte v procese objednávky doplatok za nadštandardný počet hlavičiek.

 

Starostlivosť o pejskonožky - Môžem pejskonožky prať v práčke?

Určite áno, odporúčame však neprekročiť teplotu 30 °C, aby vám pejskonožky vydržali čo najdlhšie. Ponožky perte na vnútornej strane, NEŽEHLITE ich a nesušte v sušičke.

Farby a pozície tvárí na finálnom produkte sa môžu mierne líšiť od zaslaných fotiek. Rovnako tak sa môže líšiť farebný odtieň podkladu ponožiek, pretože farebný profil pre zobrazenie na obrazovkách má iné nastavenia, než farebný profil pre tlačiareň. Na bokoch ponožiek sa môže nachádzať ľahko viditeľný pruh. Nebojte sa, nejde o žiadnu chybu, ale o bežný výstup procesu potlače ponožiek (u bielych ponožiek sa nevyskytuje).